CA3-221 - Cadence Single Drawer Nightstand - Mocha
Call for Price
Cumberland 3245 Cocktail Ottoman
Call for Price
Teak Maze Console Table
"*" indicates required fields
Description
The Teak Maze Console is sure to make a statement in any space. This beautifully unique piece is constructed from solid mahogany wood in a rich walnut stain with natural gathered teak branches artfully arranged within the frame.
Additional information
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 54 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Teak |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Teak Flow Indoor-outdoor Bowl, Natural
Teak Flow Indoor-outdoor Bowl, White Wash
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console Table
Americana Modern – Cotton Everywhere Console With 3 Stools
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.