Dover Leather Rectangle Ottoman
Call for Price
Render STOOLS 41543-26WE/1B25DBF4
Call for Price
49H-621 – Bridgeton End Table – Bridgeton
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Metal, Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | 49H Bridgeton finishSingle drawer with solid Brass hardware above open shelf at base. Solid Brass ferrules |
| Volume | 15 cft |
| Weight | 70 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.25 × 24.5 × 29.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Bridgeton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.