Danbury Storage Ottoman with Casters
Call for Price

Reel STOOLS 42436-26/24BP
Call for Price
709-622 – Mesa Aspen Lamp Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Wire Brush Oak Veneers, Walnut Solids, Pin-Knotty Walnut Veneers, Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Inlay & Post blocks combination ONLY.Available in Cerused finishes |
| Volume | 16 cft |
| Weight | 76 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 25.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.