70A-626-V1 – Mesa Barlett Side Table – Napa Cerused
"*" indicates required fields
Description
Constructed of Oak Solids and Veneer. This unique side table features a single drawer above an adjustable shelf with a second adjustable shelf that passes through with open air from side to side across the back of the piece.
Product Details
| Material | Wire Brush Oak Veneers, Wire Brush Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | 703 Napa CerusedSingle drawer above one adjustable shelf in front and one adjustable shelf behind partition. |
| Volume | 13 cft |
| Weight | 106 lb |
Additional information
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 25.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.