70A-626-V1 - Mesa Barlett Side Table - Napa Cerused
Call for Price
Hartford Barstool Arm
Call for Price
Swice STOOLS 42444-26WE/1B25KXF4
"*" indicates required fields
Description
The Swice swivel stool combines modern simplicity with practical functionality. Its minimalist silhouette offers a timeless look, while the padded seat ensures comfort with every use. The 360-degree swivel feature allows for smooth, effortless movement, making it perfect for easy mobility. When not in use, its backless design allows it to be easily tucked under the counter, maximizing your space.
Videos
Additional information
| Dimensions | 17.625 × 17.625 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Black |
| Detail Color | Light Grey Polyester |
| Style | Contemporary |
| Collection | Swice |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Swice STOOLS 42444-26WE/1B24DAF4
Swice STOOLS 42444-26WE/1B24HFF4
Swice STOOLS 42444-26WE/1B24KXF4
Swice STOOLS 42444-26WE/1B25DAF4
Swice STOOLS 42444-26WE/1B25HFF4
Related products
Lodge Dining Swivel Counter Stool
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Blue Leroy Counter Stool
Calhoun Counter Stool
Country Woven Kubu Counter Stool
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.