Gable Road Bed - Complete Bed / Full / 806 Mist
Call for Price
Southpark Leather Sofa
Call for Price
CAA-614 – Cadence Martini Table – Blue
"*" indicates required fields
Description
This fun little drinks table is crafted from reinforced concrete and finished with a glazed Blue finish to create a ceramic feeling. The perfect touch of drama for a room.
Product Details
| Material | Glass Reinforced Concrete |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | GRC finished in a blue glaze |
| Volume | 5 cft |
| Weight | 31 lb |
Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 10.5 × 22 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cadence |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.