Dwyer Headboard - Full / 806 Mist
Call for Price
Stacy Upholstered Bed
Call for Price
CR9-622-2 – Details Custom Bedford Side Table – 35″ To 49″
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Oak Veneers, Maple Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Configurable side table – choose from foot options and veneer species, by the inch |
| Volume | 11 cft |
| Weight | 101 lb |
Additional information
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 48 × 25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
End Table
Modern Farmhouse End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.