D89-5226-AP – Complements Rectangular Side Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Zinc Plated Steel, Stone |
|---|---|
| Volume | 6 cft |
| Weight | 45 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 18 × 22 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.