Emiko Four Drawer Server
$5,400.00 Original price was: $5,400.00.$3,238.99Current price is: $3,238.99.
Hampton Credenza Hutch
Call for Price
End Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of Oak veneer with metal and glass | Yes |
|---|---|
| Tempered glass top | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Dimensions | 22.00″W X 24.00″D X 24.00″H |
| Weight | 38.58 lbs |
Additional information
| Weight | 38.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Saddle Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Cortland |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Chambers Rectangular Drawer End
Modern Farmhouse End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.