Gillian Wrought Iron Unique Outdoor End Table 20 In. W X 2 2.75 In. H
"*" indicates required fields
Description
The Gillian Iron End Tablefeatures a playful flower-shaped tabletop over a delicate and airy table base. Styled to mix with a wide range of outdoor furnishings.
Additional information
| Weight | 20.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 22.75 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Gray |
| Detail Color | White & Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gillian |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.