Harmony Marcella Round Coffee Table
Call for Price
Harmony Marcella Round End Table
Call for Price
Harmony Talia Drawer End Table
"*" indicates required fields
Description
The Talia Drawer End Table is the perfect addition to your living room ensemble. Beautifully crafted with a serpentine front and tapered saber legs. It comes equipped with one drawer and one shelf.
Additional information
| Dimensions | 28 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Harmony |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Harmony Angeline Cal King Panel Bed – Complete
Harmony Angeline Entertainment Console
Harmony Angeline King Panel Bed – Complete
Harmony Angeline Queen Panel Bed – Complete
Harmony Carlyn Cal King Upholstered Bed – Complete
Related products
End Table
Liam Square End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.