746-24 Marshall Ottoman
Call for Price
Playlist Round End Table
Stone top; Metal base frame; Wood finished display shelf; Brown Eyed Girl finish
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Stone top | Yes |
|---|---|
| Metal base frame | Yes |
| Wood finished display shelf | Yes |
| Brown Eyed Girl finish | Yes |
Additional information
| Dimensions | 25 × 25 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown Eyed Girl |
| Style | Industrial |
| Collection | Playlist |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Playlist Harmony King Bed
Playlist Nightstand
Playlist The Playlist Dresser
Playlist Two Drawer Nightstand
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
End Table
Liam Round End Table
Modern Farmhouse End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.