Primo Rectangular Drawer End Table
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 27 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dark Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Primo |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Primo Chairside Table
Primo Rectangular Drawer End Table
Primo Rectangular Lift Top Coffee Table
Primo Rectangular Lift Top Coffee Table
Primo Sofa Table
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
End Table
Olmsted Round End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.