
Maddie Extra Wide Chaise Lounge with Cupholder
Call for Price
Griffith Park Sienna Chest
Call for Price
Revere Small End Table – 806-Mist
"*" indicates required fields
Description
The Revere Small End Table is a beautifully crafted table with a petite footprint. Its traditional details are visible on a smaller scale, and its size lends it an unexpected flexibility. Chances are good that it has a use in every room!
Additional information
| Dimensions | 26 × 14 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Origins By Stickley Living Room Occasional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Dwyer Small End Table – 801-Coast / 04-Bronze Square Pull
Dwyer Square Coffee Table – 801-Coast
Related products
Erabella Side Table
Liam Round End Table
Modern Farmhouse End Table
Olmsted Round End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.