Today’s Hours Getting Hours
Smyrna Twin Sleeper
| Dimensions | 38 × 53 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sofa 773550
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Sofa PD13147BD
| Dimensions | 37 × 81 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Sofa PD31350BD
| Dimensions | 40 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Somers Reclining Sofa
| Weight | 384 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Southpark Chair
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 46 × 35 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Southpark L-Shaped Sectional
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 113 × 113 × 35 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Southpark Sofa
| Dimensions | 42 × 100 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Spectrum Swivel Chair
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Spencer Large L-Shaped Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Spencer Roll Arm L-Shaped Sectional
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 116 × 36 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Spencer U-Shaped Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Stella Chair
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern, Transitional |
Stella Chair-Special Order / U092503
| Dimensions | 33 × 29 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Stella Loveseat
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 55 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |













