Lennox Fabric Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lennox |
| Features | Fabric |
Lennox Fabric Sofa
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 83 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lennox |
| Features | Fabric |
Lenta Accent Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lenta |
| Features | Fabric |
Lenta Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Lenta |
| Features | Fabric |
Levadia Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Levadia |
| Features | Fabric |
Levee Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Libby Fabric Chair
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Libby |
| Features | Fabric |
Libby Fabric Loveseat
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 63 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Libby |
| Features | Fabric |
Libby Fabric Ottoman
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 29 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Libby |
| Features | Fabric |
Libby Fabric Sofa
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 83 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Libby |
| Features | Fabric |
Lilabet Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lilabet |
| Features | Fabric |
Lincoln Pair of Upholstered Dining Chairs
| Dimensions | 24 × 19 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Collection | Lincoln |
| Features | Fabric |
Link Floor Lamp
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Link |
| Features | Fabric |
Liora Table Lamp
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Liora |
| Features | Fabric |
Lithe Desk Chair
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 38 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lithe |
| Features | Fabric |