Today’s Hours Getting Hours
Devon Reclining Loveseat with Console
| Weight | 234 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 72 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Devon Reclining Sofa
| Weight | 215 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 84 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Devon Reclining Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture, Upholstered |
| Style | Transitional |
Devon Rocking Recliner
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Devon Rocking Recliner
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Upholstered |
| Style | Transitional |
Digby Chair and a Half
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 47 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Digby Cocktail Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Digby Conversation Sofa
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 96 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Digby Fabric Sofa
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Digby Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |














