Today’s Hours Getting Hours
Abbey Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Allison Chair
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary |
Allison Ottoman
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary |
Arlo Fabric Power Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Arlo Fabric Power Reclining Loveseat with Power Headrests & Lumbar
| Dimensions | 42 × 60 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Arlo Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining Furniture, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Recliner
| Weight | 158 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Loveseat
| Weight | 309 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |











