Today’s Hours Getting Hours
Arlo Reclining Sofa
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Arlo Rocking Recliner
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Astra Power Reclining Sectional with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Motion, Power Recline, Reclining, Storage, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Barnett Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Dimensions | 42 × 87 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recline, Reclining Furniture, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Bay Bridge Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Traditional |
Bay Bridge Chair
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Bay Bridge Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Bay Bridge Ottoman
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Traditional |
Bay Bridge Ottoman
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
Bay Bridge Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Bay Bridge Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Bay Bridge Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Traditional |
Beau Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 41 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Traditional |











