Today’s Hours Getting Hours
Digby Power High Leg Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Orange, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |
Digby Two-Cushion Sofa
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 70 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Easton Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 326 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 73 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Modern |
Endurance Chestnut Leather Chair
| Dimensions | 41 × 52 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Equestrian Power High-Leg Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Manual, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Traditional |
Fern Chair
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Fern Loveseat
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 59 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century |
Fern Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |













