Trentino Table Lamp, Green
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Trentino |
| Features | Fabric |
Trexler Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Trexler |
| Features | Fabric |
Triple Cloud Bench
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 61 × 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Triple |
| Features | Fabric |
Triton Fabric Power Recliner
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Triton |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Triton Fabric Power Recliner
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Collection | Triton |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Triton Fabric Recliner
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Triton |
| Features | Fabric |
Triton Fabric Recliner
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Collection | Triton |
| Features | Fabric |
Tropic Outdoor Lounge Chair, Mocha
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tropic |
| Features | Fabric |
Turning Point Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Turning |
| Features | Fabric |
Turret Buffet Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Turret |
| Features | Fabric |
Tusk Accent Lamp
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Eclectic |
| Collection | Tusk |
| Features | Fabric |
Twilight Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Twilight |
| Features | Fabric |
Twisted Swirl Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Twisted |
| Features | Fabric |
Twisted Vines Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Gold |
| Style | Glam |
| Collection | Twisted |
| Features | Fabric |

