Today’s Hours Getting Hours
Fern Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Fern Sofa
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 84 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century |
Finley Fabric Power Incliner
| Dimensions | 39 × 37 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Finley Fabric Power Inclining Sofa
| Dimensions | 39 × 87 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Finley Leather Power Incliner
| Weight | 136 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 36 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Reclining, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Finley Leather Power Inclining Sofa
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 82 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Reclining, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Finley Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
Finley Power Inclining Loveseat
| Dimensions | 39 × 62 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Finley Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Finley Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Fiona 3 Seat Sofa
| Dimensions | 35.04 × 90.55 × 31.89 in |
|---|---|
| Brand | Stressless |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |












