Today’s Hours Getting Hours
Clive Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 64 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Conover Casual Power Reclining Sofa With Power Headrest And Lumbar
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Conover Power Reclining Console Loveseat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Adjustable, Fabric, Leather, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Corey Swivel Recliner
| Dimensions | 38 × 41 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
Dakota Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recliner, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
Davis Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |
Davis Power Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Davis Power Reclining Loveseat
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Davis Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 278 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Davis Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 216 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Davis Power Reclining Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Davis Power Reclining Sofa
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Davis Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Davis Power Rocking Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Devon Power Recliner
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |










