Today’s Hours Getting Hours
Hercules Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |
Jarvis Power Reclining Loveseat With Console & Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Jarvis Reclining Sofas
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Jenkins Power Lift Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline |
| Style | Modern |
Kerrie Fabric Power Rocking Recliner
| Dimensions | 40 × 35 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Kerrie Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Contemporary, Modern |
Kerrie Power Reclining Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Contemporary, Modern |
Kerrie Power Reclining Loveseat
| Weight | 206 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 62 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Kerrie Power Reclining Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Fabric, Power Recline |
| Style | Contemporary, Modern |
Kerrie Rocker Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Recline, Reclining Furniture, Rocker |
| Style | Contemporary |
Kerrie Swivel Gliding Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Swivel |
| Style | Contemporary, Modern |
Langston Power Recliner
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Langston Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Langston Power Rocking Recliner
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Traditional |
Langston Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Traditional |











