Today’s Hours Getting Hours
Airy Leather Power Recliner
| Dimensions | 43 × 49 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Airy Leather Power Reclining Sectional
| Dimensions | 121 × 143 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Modern |
Avery Leather Power Recliner Azure
| Dimensions | 42 × 41 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Blue |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Avery Leather Power Recliner Champagne
| Dimensions | 42 × 41 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Avery Leather Power Reclining Sofa Azure
| Dimensions | 42 × 85 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Blue |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Emmett Leather Track Arm Lay Flat Power Recliner
| Dimensions | 40 × 30 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Green |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Kenneth Leather Power Recliner
| Dimensions | 42 × 41.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Kenneth Leather Power Reclining Sofa
| Dimensions | 42 × 86 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Norwood Leather Power Reclining Sofa Slate
| Dimensions | 41.5 × 79 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Raymond Leather Power Recliner
| Dimensions | 40.5 × 39 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Raymond Leather Power Recliner Vanilla
| Dimensions | 40.5 × 39 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Raymond Leather Power Reclining Sofa
| Weight | 266 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 83 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Raymond Leather Power Reclining Sofa Vanilla
| Dimensions | 40.5 × 83 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Somers Leather Reclining Chair
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
