Melody White Accent Table
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 21 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |
Melody White Rectangular Coffee Table with Casters
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 48 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |
Melody White Round Coffee Table with Casters
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |
Melody White Round Dining Table
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 52 × 30 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |
Melody White Round End Table
| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |
Mission Server
| Dimensions | 17 × 38 × 35 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
Moment of Hope Chest
| Weight | 192.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 48.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Pink |
| Detail Color | Pinks |
| Style | Casual |
| Collection | Susan G. Komen |
| Features | Storage |
Newbury Server
| Dimensions | 16 × 64 × 34 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
Normandy Brown Rectangular Coffee Table
| Weight | 101.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 52 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Normandy |
| Features | Storage |
Normandy Buffet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 66 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Normandy |
| Features | Storage |
Normandy King Panel Storage Bed
| Weight | 230.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 81 × 52 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Normandy |
| Features | Storage |
Normandy King Upholstered Storage Bed
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 81 × 52 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Normandy |
| Features | Storage |
Normandy Queen Panel Storage Bed
| Weight | 207.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 66 × 52 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Normandy |
| Features | Storage |
Normandy Queen Upholstered Storage Bed
| Weight | 208.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 66 × 52 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Normandy |
| Features | Storage |