Ludwig Black King Bed
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 79 × 48 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Ludwig |
| Features | Fabric |
Ludwig Black Queen Bed
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 63 × 48 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Ludwig |
| Features | Fabric |
Ludwig Brown Nightstand
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 24 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Ludwig |
| Features | Power |
Lyra Rectangular Coffee Table
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 32 × 17 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Lyra |
| Features | Storage |
Main Street Fabric Chair
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 44 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Main Street |
| Features | Fabric |
Main Street Fabric Loveseat
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 63 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Main Street |
| Features | Fabric |
Main Street Fabric Ottoman
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 28 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Main Street |
| Features | Fabric |
Main Street Fabric Sleeper
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Main Street |
| Features | Fabric |