Urbane Server
| Dimensions | 18 × 64 × 34 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
Utility Costco Exclusive
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 92 × 30 in |
| Brand | Flexsteel |
| Collection | Utility |
| Features | Fabric |