Pravin Floor Lamp
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Pravin |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Cocktail Ottoman
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 37 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Cocktail Ottoman
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 37 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 32 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 32 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Prisma Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Procida Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Procida |
| Features | Fabric |
Promenade Table Lamp
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Promenade |
| Features | Fabric |
Prominence Floor Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Industrial |
| Collection | Prominence |
| Features | Fabric |