Malaga Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Malaga |
| Features | Fabric |
Maliyah Table Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Maliyah |
| Features | Fabric |