Maris Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Maris |
| Features | Fabric |
Maryam Cordless Buffet Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Maris |
| Features | Fabric |
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |