Mckinley Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Melange Four-Door Two-Drawer Credenza
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 62 × 42.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Grays |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Melange |
| Features | Storage |
Melody White Accent Table
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 21 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |
Meltdown Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Meltdown |
| Features | Fabric |