Milo Fabric Cocktail Ottoman
| Weight | 44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 33 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Milo |
| Features | Fabric |
Milo Fabric Cocktail Ottoman
| Weight | 44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 33 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Milo |
| Features | Fabric |
Mina Table Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Mirah Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Mirah |
| Features | Fabric |
Miraz Floor Lamp
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Miraz |
| Features | Fabric |

