Kennett Floor Lamp
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Kennett |
| Features | Fabric |
Keoghan Table Lamp
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Keoghan |
| Features | Fabric |
Keros Floor Lamp
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Keros |
| Features | Fabric |
Khalio Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Khalio |
| Features | Fabric |