Repetition Table Lamp
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Repetition |
| Features | Fabric |
Reydan Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Reydan |
| Features | Fabric |
Reyna Table Lamp
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Reyna |
| Features | Fabric |
Rhine Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Rhine |
| Features | Fabric |
