Red Bombe Chest
| Weight | 174.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 44 × 38 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Red |
| Detail Color | Reds |
| Style | Transitional |
| Collection | 5102-85 & Melange |
| Features | Storage |
Reed Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Reed |
| Features | Fabric |
Regalia Table Lamp
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Regalia |
| Features | Fabric |
