Quentin Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Quentin |
| Features | Fabric |
Quindici Buffet Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Quindici |
| Features | Fabric |
Quite The Buzz Floor Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Quite |
| Features | Fabric |