Aggie Fabric Ottoman
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 27 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Aggie |
| Features | Fabric |
Alastair Table Lamp
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Alastair |
| Features | Fabric |