Aliso Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Aliso |
| Features | Fabric |
Alistair Buffet Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Alistair |
| Features | Fabric |