Lloyd Fabric Loveseat
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Lloyd |
| Features | Customizable, Fabric |
Lottie Fabric Loveseat
| Weight | 139 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 62 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Lottie |
| Features | Fabric |
Lottie Fabric Loveseat
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 62 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Lottie |
| Features | Fabric |





