Leo – Silver Fox Manual Armless Glider Recliner
| Dimensions | 39 × 31 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Glider, Reclining, Swivel, Upholstered |
| Style | Modern |
Leonard Push Back Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Nailheads, Reclining Furniture |
| Style | Traditional |
Leonard Push Back Recliner
| Dimensions | 39 × 34 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual Recline, Recline |
| Style | Traditional |
Maddox Push Back Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable |
| Style | Contemporary |
Marybeth Minimum Proximity Recliner
| Dimensions | 36 × 33 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |



