Lyndon Sofa
| Dimensions | 42 × 88 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
M9 Sofa
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 77 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Malibu Apartment Sofa
| Dimensions | 38 × 79 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Martine Pillowback Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Cottage |
Martine Skirted Pillowback Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Cream |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Memphis Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Memphis Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Milner Sofa
| Dimensions | 38 × 95 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Monroe Leather Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
New Traditions Chesterfield Sofa
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 99 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
New Traditions Sofa 702950
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 93 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |








