CM Leather Sofa L762350BD
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 100 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Durango Power Motion Sofa
| Dimensions | 43 × 90 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
EZ1C00 Double Reclining Sofa
| Dimensions | 41 × 81 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline |
| Style | Traditional |
EZ1C00 Double Reclining Sofa with Nails
| Dimensions | 41 × 81 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Power Recline |
| Style | Traditional |
EZ8K00 Double Reclining Sofa
| Dimensions | 40 × 86 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
EZ8K00H Double Reclining Sofa
| Dimensions | 40 × 86 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Fayetteville Power Motion Sofa
| Dimensions | 40 × 85 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |







