Hawley Power Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 85 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Hawley Power Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 85 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Jaden Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |
Keene Mid-Size Sofa
| Dimensions | 37 × 79 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Keene Sofa
| Dimensions | 37 × 90 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
L9 Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
LC9 Sofa
| Dimensions | 37 × 82 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Memphis Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Memphis Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Monroe Leather Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Oliver 88-inch Sofa
| Dimensions | 37 × 88 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Black |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Orchard Street Power Motion Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Salem Leather Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |




