Mia Fabric Sofa
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 88 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Mia |
| Features | Fabric |
Milo Fabric Sofa
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 97 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Milo |
| Features | Fabric |
Milo Fabric Sofa
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 97 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Milo |
| Features | Fabric |
Milo Fabric Two-Cushion Sofa
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 89 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Milo |
| Features | Fabric |
Milo Fabric Two-Cushion Sofa
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 89 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Milo |
| Features | Fabric |





