Today’s Hours Getting Hours
Alphons Reclining Sofa
Arroyo Brown Sofa
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.25 × 82.88 × 19.38 in |
| Color | Brown/Beige, Caramel |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Microfiber |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Barnsana Power Reclining Sofa
| Brand | Ashley Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Power Recline, Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Grixdale Reclining Sofa
| Weight | 231 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.75 × 84.38 × 29.63 in |
| Color | Brown, Brown/Beige |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |














