Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |