Hoop Small Bench
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 24 × 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary Glam |
| Collection | Hoop |
| Features | Fabric |
Huxford Floor Lamp
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 69 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Huxford |
| Features | Fabric |
Infinity Bench, Gold
| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 60 × 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Detail Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Infinity |
| Features | Fabric |