Chairsides Downtown Chairside Table-oak
Call for Price
Churchill 76" Fireplace Console DR1950-GRY
Call for Price
5/0-6/6 Storage Siderails
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| 5/0-6/6 Storage Siderails | Constructed of solid pine |
|---|---|
| Dimensions | 82.00″W X 01.00″D X 13.25″H |
| Weight | 0.00 lbs |
Additional information
| Weight | 44.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 82 × 13.25 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Hazelwood |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Intrigue |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.