Complete Sculpted Panel Bed King 6/6
Call for Price

Alaska Power Reclining Sofa with Power Headrest
Call for Price
CR9-102-QW-HB-77 – Richmond Wood Trim Uph Headboard – Queen Size 5/0
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | **Limited Quantities Available**Please order bed frame separately |
| Volume | 19 cft |
| Weight | 126 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 65.25 × 77.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Richmond |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.